טכנולוגיית Dyson לעסקים

טכנולוגיית Dyson לעסקים

Dyson פיתחה סדרת מוצרים טכנולוגיים המיועדת לאזורים ציבוריים, לאתרי פנאי ולחללי עבודה.

עברו אל:

תאורה

תאורה עוצמתית. אור ישיר וממוקד לסביבת העבודה.


תאורה חלשה עלולה לעייף את העיניים, לגרום לכאבי ראש ולפגוע ביכולת לבצע משימות.1 מערכות התאורה של Dyson מתוכננות לפתור את הבעיות הללו. הן משתמשות בטכנולוגיית Heat pipe כדי לצנן את נורות ה-LED – ובכך שומרות על בהירות התאורה. הן תוכננו ליצור תנאי תאורה אופטימליים לכל משימה.

תמונה של Cubeam
תמונה של Csys
מערכת התאורה התלויה Cu-Beam™ תוכננה עבור חללים גדולים. המערכת כוללת תאורה עליונה, תאורה תחתונה וגופי תאורה משולבים יחדיו.
תאורת עבודה CSYS™‎ תוכננה לפעילויות המתאימות לעבודה וקריאה. הן זמינות בגוון צהוב חמים או לבן וזאת כדי להתאים לכל חלל.

מייבשי ידיים

לייבש את הידיים בצורה יעילה


הדרך המהירה ביותר לייבוש ידיים הגייני באמצעות מייבש הידיים Airblade™‎ של Dyson בעל מסנן Hepa. עלויות תפעול נמוכות ושמירה על סביבה ירוקה. ראו כיצד טכנולוגיית Airblade™‎ יכולה לשדרג את חדרי השירותים שלכם

טיפוח אישי

עיצוב שיער מהפכני

מייבש השיער Dyson Supersonic™‎ בעל טכנולוגיה חדישה המשנה את שוק מייבשי השיער. בניגוד למייבשי שיער גדולים ומגושמים, הוא בעל מנוע דיגיטלי עוצמתי. עם בקרת חום חכמה וטכנולוגיית Air Multiplier™‎, קל משקל ונוח לאחיזה ושקט. כל אלו שולבו יחדיו כדי להקל על ייבוש ועיצוב השיער.

תמונה של Supersonic על מיטה בבית מלון

 

לתעשיית המלונות והפנאי

מבקרים בבתי מלון בבריטניה2 מדרגים את מייבשי השיער בחדרים כמכשירים לא יעילים וחווית שימוש לא מוצלחת.Dyson חשבה מחדש על מייבשי שיער כדי לשפר את חוויית הלקוח במלונות, בחדרי הכושר ובמועדוני הספא שלכם.

מעצבי שיער

את מייבש השיער Dyson Supersonic™‎ תכננו בעזרת כמה ממעצבי השיער הידועים ביותר בעולם. המהדורה המקצועית שלנו כוללת תכונות שמותאמות במיוחד למקצוענים.
Dyson pure hot+cool link

איכות וסינון אוויר

מסנן את האוויר בחלל החדר. לסינון במקומות סגורים.

ממחקר שנערך בבריטניה נמצא כי 33% מהאנשים מבלים את מרבית חייהם במקום העבודה. 3במחקר נמצא שהזיהום בחללים סגורים עלול להיות גבוה עד פי חמישה מהאוויר שבחוץ.4

אבקנים ואלרגנים

חיידקים ווירוסים

פליטות תעשייתיות

ריחות ואדים ביתיים

פרוות חיות מחמד

חלקיקים זעירים שעלולים לגרום לנזק

מסנן האוויר החדש ביותר שלנו לוכד 99.95% מהחלקיקים המזיקים עד לגודל של 0.1 מיקרון 5. הוא מסנן, ומשמש לחימום או/ו קירור, וזאת כדי לסייע ביצירת סביבה פנימית נקייה ונוחה יותר.