"האביזרים החדישים ביותר עבור שואבי האבק של דייסון | האתר הרשמי"

האביזרים המשלימים של דייסון

אביזר הטיפוח של דייסון

טיפוח הכלב ללא לכלוך.

אביזר הטיפוח של דייסון מסיר מן הכלב את השיער הרופף לפני שהוא מספיק להתפזר ברחבי הבית. לאחר מכן המכשיר שואב את השיער מן הזיפים ישירות לתוך המיכל. בלי לכלוך.

היכן לרכוש
אביזר Flexi לחריצים

אביזרים למקומות קשים לגישה.

מהנדסי דייסון פיתחו אביזרים המקלים על ניקוי הלכלוך ממקומות בעייתיים - מרווחים צרים, פינות גבוהות ומתחת לרהיטים נמוכים. אביזרים אלה כוללים את אביזר Up-top המסתובב על חלקם העליון של משטחים שהגישה אליהם קשה, ואביזר Flexi לחריצים, המתכופף ומתגמש לניקוי מסביב לפינות.

היכן לרכוש
אביזרים עבור כל סוגי המשטחים

אביזרים עבור כל המשטחים

קיימים אביזרים של דייסון לניקוי סוגים שונים של משטחים בכל הבית - במקומות הגבוהים והנמוכים ביותר וביניהם. מברשת ניקוי האבק הרכה כוללת זיפים רכים לניקוי עדין של משטחים ורהיטים כגון אהילים, תריסים ומקלדות מחשב. מברשת האבק הקשה כוללת זיפים קשיחים לסילוק הלכלוך השקוע מן השטיחים. האביזר המפרקי המיועד לרצפות קשות כולל מברשות רכות להסרה עדינה של לכלוך מעץ וממשטחי רצפה עדינים אחרים.

היכן לרכוש
אלרגנים

המדע מאחורי הסרת אלרגנים מן הבית

המעבדה המיקרוביולוגית של דייסון הוקמה ב-2001 ומכילה את סוג הציוד הנמצא בדרך כלל במעבדות בבתי חולים. מדעני דייסון משתמשים במעבדה כדי לחקור דרכים לחיסול אלרגנים על מנת להפוך את הבית לנקי ובטוח יותר עבור הסובלים מאלרגיות. כדי לעשות זאת הם מגדלים אלרגניים הנמצאים בבית וחוקרים אותן. יש להם אפילו חווה של קרדית האבק, והפרשות הקרדית האלרגניות משמשות לבחינת הציקלונים והביצועים.

אביזר למזרון

אביזרים להסרת אבק ואלרגנים

האביזרים של דייסון מתוכננים להסרת אבק ואלרגנים בכל הבית. אביזרים אלה כוללים את אביזר המזרונים, עם מלקטות המוך בקצה הקדמי והאחורי, האוספות סיבים, אוספות אותם ככדור ולאחר מכן משחררות סיבים אל תוך זרם האוויר, משם הם נשאבים.

היכן לרכוש